• (+48) 695 429 366
  • (+48) 607 535 873
  • Witaj na Stronie
    Zapraszamy do przeglądania oferty oraz kontaktowania się z nami.

Regeneracja i naprawa rozruszników

Czy Twój rozrusznik zepsuł się lub nie działa tak dobrze, jak kiedyś? Skontaktuj się z naszą firmą i skorzystaj z naszej usługi regeneracji rozruszników. Gwarantujemy, że dzięki nam znowu będziesz mógł cieszyć się jego prawidłowym działaniem.

Kupno nowego rozrusznika to zazwyczaj bardzo duży wydatek – szczególnie w przypadku samochodów niektórych marek. Najczęściej pojawiającą się usterką rozrusznika jest zniszczenie jego pojedynczych części mechanicznych na skutek ich intensywnej eksploatacji. Przeważnie wystarczy jedynie wymienić owe uszkodzone elementy, aby cały mechanizm znowu zaczął działać prawidłowo. Dlatego też, zamiast niepotrzebnie wydawać ciężko zarobione pieniądze na nowy sprzęt, warto pomyśleć o bardziej ekonomicznym rozwiązaniu, jakim jest naprawa rozrusznika i poprosić o pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy szybko i sprawnie usuną każdy problem.

W naszej firmie diagnozujemy poszczególne podzespoły oraz wymieniamy te, których naprawa okazuje się niemożliwa lub po prostu nieopłacalna dla Klienta. Taki proces pozwoli przejechać na zregenerowanym rozruszniku wiele kilometrów.

Nie zastanawiaj się dłużej – zgłoś się do Autoelektroklimy i podaruj swojemu rozrusznikowi drugie życie. Regeneracja i naprawa rozruszników nie ma przed nami tajemnic – to nasza specjalność. Zapewniamy najwyższą jakość usług, szybkie i sprawne wykonanie wszelkich procesów naprawczych oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z podjętej decyzji.

Nasi partnerzy

Poznajcie firmy z, którymi współpracujemy.