• (+48) 695 429 366
  • (+48) 607 535 873
  • Witaj na Stronie
    Zapraszamy do przeglądania oferty oraz kontaktowania się z nami.

Regeneracja i naprawa alternatorów

Najczęściej pojawiającym się problemem dotyczącym alternatorów są zniszczenia szczotek i usterki łożyska. Części te, tak jak wirnik, koło pasowe bądź pierścień ślizgowy, nadają się do wymiany. Nie musisz więc kupować nowego urządzenia– wystarczy, że powierzysz swój obecny alternator w dobre ręce.

Jeżeli zatem potrzebujesz pomocy firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie naprawy i regeneracji alternatorów – nie czekaj, zgłoś się do Autoelektroklima.

Nasi wykwalifikowani pracownicy poszukają źródła problemu i sprawdzą, co jest przyczyną usterki, by następnie naprawić lub wymienić zepsute części podzespołu. Ponadto wykonujemy piaskowanie i malowanie na życzenie Klienta.

W naszym warsztacie posiadamy pełen zestaw części do alternatorów – czyli między innymi uzwojenia, regulatory, wirniki, szczotki, szczotkotrzymacze, łożyska, pierścienie, zestawy prostownicze. W przypadku poważnej usterki, której naprawa nie jest możliwa, bądź wiąże się ze zbyt wysokimi kosztami, informujemy Klienta o tym fakcie i proponujemy mu wymianę obecnego alternatora na nowy. W swojej bogatej ofercie mamy zarówno zamienniki jak i oryginały.

Możesz być pewien, że wybierając naszą firmę, otrzymasz w zamian najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach. Wszystkie niezbędne procesy naprawcze wykonujemy szybko i sprawnie. Liczy się dla nas Twój czas i zadowolenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami i ciesz się prawidłowo działającym alternatorem.

Nasi partnerzy

Poznajcie firmy z, którymi współpracujemy.